


Nyheter
Her satser de på ferske produkter og kvalitet i alle ledd. I tillegg åpnes deres nye vaskehall med «Rolls-Royce»-modellen av automatiske bilvaskmaskiner.
Truls Marius Sverd skriver i epostavisen.no: Vi ønsker å tilby god mat i trivelige omgivelser. Geilo har savnet et hyggelig sted med spiserom for denne typen mattilbud. Her vil våre gjester kunne nyte maten i fred og ro, mens servicetilbud som bensin, vask, verksted, bilsalg og solarium finnes i umiddelbar nærhet, forteller Helge-Vidar.
Sortimentet vil bestå av egen salatbar, nysmurte baguetter, bakervarer, pizza og selvfølgelig klassikerne pølser&hamburgere. ’Årets Beste Wiener 2013’ fra Stabburet, og 100 % kjøttburgere, vil garantert gjøre våre nye kunder fornøyde, smiler kona.
Paret driver fra før Ustaoset Kiosk&Bensin (bildet), som er kjernevirksomheten, men utvider nå i samarbeid med Geilo Auto. Bensinpumpene er helautomatiske og inngår ikke i selve driften av gatekjøkkenet.
Selvfølgelig vil vi kunne yte rene bensinkunder service, men vårt fokus blir på gatekjøkkendelen. Den skal være preget av kvalitet og ferske varer», fortsetter en entusiastisk Helge-Vidar.
Kilde: epostavisen.no