VG er mest leste mediehus, og stadig færre leser papiravisen, viser tall fra MBL. Ali Zare Avisstativene minker Det er like mange i år som i fjor som leser aviser, men stadig flere leser på nett. Are Knudsen NTB Nyheter Publisert 18.09.2024 - 09:46 Del på Facebook Del på Twitter Del på LinkedIn Del på e-post Annonse leservaner digitalisering nyheter nettaviser mediebransjen papiraviser Del på Facebook Del på Twitter Del på LinkedIn Del på e-post
– Det er ikke ond vilje som gjør at økologiandelen i serveringsbransjen er lav. Det handler om tilgjengelighet.
Danmark ønsker å redusere nikotinmengden i snus Et politisk flertall i det danske Folketinget vil redusere mengden nikotin i snus. Utseende på emballasjen skal også endres.
Julevarene er på vei ut i hyllene Selv om kalenderen fortsatt viser september er de første julevarene allerede på plass i butikkene.
– En gavepakke til kriminelle Bransjeforeningen for statsautoriserte regnskapsførere, Regnskap Norge, er kritisk til påbudet om at bedrifter må ta imot kontanter. Påbudet trer i kraft 1. oktober.